Kadra

Zapoznaj się z naszą kadrą

Właścicielem Prywatnego Przedszkola jest Magdalena Jakubiak mgr prawa. 

 

Dyrektorem Przedszkola jest  mgr Iwona Badek.

  

mgr Brygida Płomińska z-ca dyrektora - W Prywatnym Przedszkolu Magdaleny Jakubiak jestem odpowiedzialna za sprawy pedagogiczne oraz innowacje, mające na celu osiągnięcie  przez nasze dzieci jak najlepszej gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.

Z wykształcenia jestem nauczycielką języka francuskiego. Jednak, odkąd tylko sięgam pamięcią, zawsze marzyłam o pracy z małymi dziećmi. Po kilku latach nauczania w liceum nadarzyła się okazja pracy w przedszkolu francuskim w Warszawie. W ten sposób udało mi się pogodzić moje wykształcenie z wymarzonym zawodem nauczyciela wychowania przedszkolnego. Na tym stanowisku pracowałam przez 12 lat. W międzyczasie ukończyłam studia na kierunku nauczania wczesno- i przedszkolnego na Wydziale Pedagogicznym UW. Teraz chciałabym wykorzystać możliwie jak najlepiej moje wieloletnie doświadczenia pracy w systemie francuskim. Prywatnie jestem mamą trójki wspaniałych pociech, z którymi spędzam każdą wolną chwilę.

 

mgr Jolanta SzafrańskaPomysł na życie pojawił się w wieku przedszkolnym. Sukcesywnie pokonywałam etapy edukacji, aby stać się nauczycielką w przedszkolu. Praca z dziećmi jest fascynująca, cudownie jest wprowadzić w świat, w jego zjawiska i zasady małego człowieka. Bardzo lubię swoją pracę, kocham dzieci, mam z nimi bardzo dobry kontakt. Jestem wesołą osobą otwartą na ludzi.

Miłość do dzieci wyzwala chęć przebywania z nimi dlatego często opuszczam swój gabinet i udaje się do przedszkolaków. Spotkania z dziećmi dodają mi sił, pozwalają poznać dzieci, przytulić najmłodszych wychowanków zapewniając ich o bezpieczeństwie i miłości.

Radość i uśmiech dziecka jest dla mnie największą nagrodą i zapewnieniem, że pracą swoją wykonuję dobrze.

W przedszkolu Magdaleny Jakubiak pracuje 10 lat. Od tego roku przedszkolnego zajmumę  się sprawami finansowymi przedszkola.

 

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Mają duża wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej. 
W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Uwzględniają indywidualne podejście, zapewniając czas i uwagę dla każdego dziecka. Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka. 

 

Kadra opiekująca się przedszkolakami:

 

Iwona Lasota - wychowawca w Klubie Dziecięcym. W Prywatnym Przedszkolu Magdalena Jakubiak pracuje od 2005 roku. Obecnie pełni rolę wychowawcy w Klubie Dziecięcym. Jako wychowawca stara się przekazać dzieciom świat poprzez zmysły: " obserwuj", "dotknij', " spróbuj".                                                                      

Uważa również , że muzyka w nieoceniony sposób wpływa na ogólny rozwój dzieci zarówno poznawczy jak i emocjonalny.                                                                                   Dąży do tego , by maluszki były radosne, akceptowane, miały poczucie bezpieczeństwa i- co najważniejsze- były "KOCHANE'.                                

 Pani Iwona jest osobą uśmiechniętą z dużym poczuciem humoru. Jest uzdolniona muzycznie, tanecznie i teatralnie.                                                                

Systematycznie wzbogaca swój warsztat pracy, doskonali umiejętności i wiedzę w licznych kursach i szkoleniach.                                                              

Prywatnie jest szczęśliwą mężatką i mamą dwóch cudownych dziewczynek. Swój wolny czas uwielbia spędzać na wsi, gdzie w ciszy regeneruje swój organizm i nabiera sił do dalszego działania.

Inspiracją, w jej pracy jest następujące motto:

       "Aby zrozumieć dziecko i jego świat, trzeba na ten świat spojrzeć jego oczyma i z  jego perspektywy "

 

Anna Olszewska – wychowawca w Klubie Dziecięcym. Opiekunka dziecięca w Prywatnym Przedszkolu Magdaleny Jakubiak od 5lat. Jestem osobą opiekuńczą, cierpliwą, asertywną, odpowiedzialną. Potrafię radzić sobie ze stresem oraz łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi i ich rodzicami. Poza pracą lubię jazdę na rowerze i słuchanie muzyki. To pozwala mi na doładowanie energii, która później przekładam na prace. Zawsze jestem osobą uśmiechnięta i pozytywnie nastawioną.

 

Justyna Owczarek – pomoc wychowawcy w Klubie Dziecięcym

 

Monika Majewska – pomoc wychowawcy w Klubie Dziecięcym. Ukończyłam studia wyższe na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie  na kierunku pedagogika społeczna i terapia pedagogiczna. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodziezą. W Prywatnym Przedszkolu Magdalena Jakubiak pracuję od 2017r.  W pracy z dziećmi najbardziej niezwykła jest możliwość obserwowania postępów tego jak z dnia na dzień zdobywają nowe umiejętności. Jestem osobą otwartą, szczerą, opiekuńczą i odpowiedzilną. Praca z dziećmi daje mi duzo radości i spełnienia zawodowego. Prywatnie jestem mamą 9 - letniej Amelii i 16 miesięcznego Filipa. Wolny czas lubię spędzać z moimi dziećmi oraz z dobrą książką. 

 

mgr Karolina Śnieg - pomoc wychowawcy w Klubie Dziecięcym. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Łódzkim, kierunek filologia polska, ze specjalizacją nauczycielską i logopedyczną. W Prywatnym Przedszkolu Magdalena Jakubiak pracuję od 2015 roku. Jestem osobą pogodną, otwartą i cierpliwą. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, uwielbiam pracę z maluchami, ale również praca ze starszymi dzieciakami daje mi dużo satysfakcji i radości. W wolnych chwilach bardzo lubię czytać książki, a także aktywnie spędzać czas na siłowni lub jeżdżąc na rowerze.

 

mgr Anna Szczepocka - wychowawca w Klubie Dziecięcym. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Tryb. kierunek Pedagogika. 

W Prywatnym Przedszkolu Magdaleny Jakubiak pracuję od 2016 roku. Bardzo lubię pracować z dziećmi. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w mojej pracy za cel stawiam sobie poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka. Uwielbiam u dzieci chęć poznawania świata. Każdy dzień to dla mnie nowe wyzwanie. Uśmiech naszych pociech to najwspanialsza nagroda.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci Alana i Nikoli. Bardzo lubię muzykę, sport. Gram w tenisa stołowego.

­­ 

mgr Jolanta Skóra - wychowawca w Klubie Dziecięcym. Ukończyłam studia pedagogiczne magisterskie na Uniwersytecie Humanisztyczno - Przyrodniczym Jana Kochanowskiego w Kielcach Filie w Piotrkowie Tryb. Jestem osobą ciepłą, pogodną, odpowiedzialną a przede wszystkim uwielbiającą maluchy. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję a przy tym realizuje swoje marzenia zawodowe. Prywatnie jestem mamą 8-letniej Mai i 4-letniej Lenki. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki.

 

Dorota Stalska - pomoc wychowawcy w Klubie Dziecięcym. W Prywatnym Przedszkolu Magdalena Jakubiak od 2010 roku na stanowisku pomoc wychowawcy przedszkolnego. Jak sięgam pamięcią, już od dziecka pragnęłam być przedszkolanką. Jestem osobą ciepłą, łatwo nawiązującą kontakt z dziećmi. Lubię swoją pracę ponieważ daje mi ona wiele radości i spełnienia. 

 

mgr Małgorzata Sosnowska - wychowawca grupy 2,5 latków. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Humanistyczne – Przyrodniczym Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Tryb., kierunek edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. W trakcie studiów pracowałam jako prywatna opiekunka dwójki małych dzieci, a oprócz tego dużo czasu wolnego poświęcałam swoim młodszym siostrzeńcom. W Prywatnym Przedszkolu Magdaleny Jakubiak pracuję od 2008 roku jako wychowawca. Praca z dziećmi daje mi najwięcej satysfakcji a największą nagrodą jest uśmiech dzieci, dlatego dokładam wszelkich starań, by swoimi zajęciami przyczynić się do ich radości. Prywatnie jestem mamą dwójki małych dzieci, większość swojego wolnego czasu spędzam właśnie z nimi. Lubię jazdę na rowerze, dobrą lekturę oraz szydełkowanie.

 

mgr Ilona Woszczyk – pomoc wychowawcy w grupie 2,5 latków. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Humanistyczno – Przyrodniczym w Kielcach filia w Piotrkowie Trybunalskim, kierunek pedagogika ze specjalnością doradztwo zawodowe. Ukończyłam również studia podyplomowe w kierunku pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Na co dzień jestem osobą otwartą, pogodną, łatwo nawiązującą kontakt. Bardzo ważne dla mnie w pracy z dziećmi jest zapewnienie im bezpieczeństwa i stworzenie takich warunków, dzięki którym będą czuły się szczęśliwe i kochane. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą 3 letniej Julii, a w wolnych chwilach uwielbiam czytać książki.

 

mgr Kamila Tracz Misztela – wychowawca w grupie 3 latków. Ukończyłam magisterskie studia pedagogiczne oraz studia podyplomowe z zakresu zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Praca z dziećmi jest moją pasją. Codziennie uczę się od nich nowych rzeczy. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego możliwości. Widząc jak się rozwijają i cieszą każdą chwilą spędzoną w przedszkolu wiem, że moja praca ma sens. Zadowolenie i uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą jaką można otrzymać. Jak mówił Jan Paweł II „Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, którym nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.”

 

mgr Katarzyna Fabiańska – wychowawca w grupie 3 latków. Z wykształcenia jestem nauczycielem języka niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie studiuję Edukację Wczesnoszkolną i Przedszkolną oraz Pedagogikę Specjalną. 

Praca z " Maluchami " sprawia mi wiele radości oraz pozwala mi się realizować zawodowo na co dzień. 

Moje Hobby - dobre kino oraz gotowanie.

 

mgr Monika Dziurzyńska – Warmus – wychowawca w grupie 4 latków. W Prywatnym Przedszkolu Magdaleny Jakubiak pracuję na stanowisku wychowawcy przedszkolnego w grupie
4-latków. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego na kierunku: pedagogika, specjalność: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. W pracy z dziećmi kieruję się myślą pedagogiczną Janusza Korczaka:

„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż.”

Uważam, że aby zrozumieć dziecko trzeba zejść do jego poziomu, stać się jego partnerem w poznawaniu otaczającego świata, nie pozwolić mu zgubić samego siebie w dobie pędu dzisiejszych czasów a jedynie uwrażliwić na to, co je otacza. Praca z dziećmi każdego dnia uczy mnie czegoś nowego i co najważniejsze nie pozwala zatracić tej dziecięcej czystej radości, która jest wbrew pozorom w każdym z nas- dorosłych. Poza pracą, wolną chwilę poświęcam na szkicowanie, które jest moją pasją oraz fotografię.

 

mgr Paulina Ćwiech - wychowawca w grupie 5 latków. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego, kierunek pedagogika, specjalność pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. W swojej pracy z dziećmi duża uwagę zwracam na ich samodzielność oraz przestrzeganie przez nie obowiązujących w grupie zasad. Staram się, aby każdy dzień spędzony przez dzieci w przedszkolu był dla nich okazją do popoznawania nowych rzeczy oraz wyrażania  swoich opinii na temat poruszanych w przedszkolu zagadnień z różnych dziedzin życia.

 

 mgr Marta Rytych - wychowawca - nauczyciel wspomagający w grupie 5 latków. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika resocjalizacyjna na Uniwersytecie Jana Kochanowskeigo w Kielcach, filia w Piotrkowie Trybunalskim. W Prywatnym Przedszkolu Magdalena Jakubiak pracuję od 2012 roku jako nauczyciel wspomagający. Na co dzień jestem osobą pogodną i ciepłą. Łatwo nawiązuję kontakt z innymi. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i radości. Uważam, że dzieci w przedszkolu powinny być radosne, swobodne, bezpieczne i przede wszystkim szczęśliwe, - czyli czuć się jak w domu. W życiu prywatnym po godzinach jestem "strażakiem". Lubię aktywnie spędzać każdą wolną chwilę biegając lub jeżdżąc na rowerze. Poza tym maluję. Jest to moje hobby, dla którego zawsze znajdę chwilę. ­­­­­­

Ukończyłam studia uzupełniające w kierunku oligofrenopedagogika.

 

mgr Bogumiła Jeleń - wychowawca w grupie 6 latków. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika wieku dziecięcego na Uniwersytecie Łódzkim. Moim marzeniem od zawsze była praca z dziećmi. Studia utwierdziły mnie w przekonaniu, że do każdego dziecka trzeba mieć indywidualne podejście. Należy również stworzyć takie warunki, aby w przedszkolu czuły się jak w drugim domu - bezpieczne, kochane i szczęśliwe. Przedszkole jest pierwszym etapem w edukacji dzieci, dlatego moim zdaniem, jest rozbudzenie ciekawości o otaczającym świecie. Praca w przedszkolu daje mi dużo szczęścia i satysfakcji. W wolnym czasie uwielbiam jeździć na rowerze, a zimą na łyżwach.  

 

mgr Marta Grabowska - nauczyciel wspomagający w grupie 6 latków. Jestem absolwentką Akademii Świętokrzyskiej im. Jana Kochanowskiego filia w Piotrkowie Tryb., gdzie studiowałam pedagogikę ze specjalizacją - resocjalizacja. Jestem osobą cierpliwą, odpowiedzialną i sumienną. Uśmiech i serdeczne usposobienie pomaga mi łatwo nawiązywać kontakty z podopiecznymi i ich rodzicami. 

Prywatnie jestem mamą dwóch, wspaniałych dziewczynek wchodzących w wiek wczesnoszkolny, dlatego potrzeby dzieci, ich problemy, odpowiednie wychowanie i funkcjonowanie w dzisiejszym świecie nie jest mi obce. Każda chwila spędzona z dziećmi ma dla mnie ogromne znaczenie. Kocham góry, lubię dobre kino, muzykę i taniec.

 

Agnieszka Ścieglińska - pomoc wychowawcy w grupie 6 latków.

W Prywatnym Przedszkolu Magdalena Jakubiak pracuję drugi rok na stanowisku pomoc wychowawcy przedszkolnego w grupie 4-latków. Moim głównym zadaniem w pracy jest sprawowanie opieki nad dziećmi odpowiednio do ich potrzeb w czasie pobytu w przedszkolu. W pracy przyświecają mi słowa „ Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, bo każde "dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym”.  W życiu zawodowym i prywatnym cechuje mnie łatwość w nawiązywaniu kontaktów z drugim człowiekiem, a także kreatywność, cierpliwość i podzielność uwagi połączona z umiejętnością koncentracji.  W życiu prywatnym lubię wykonywać robótki ręczne oraz prace artystyczno-techniczne. Jestem mamą trójki cudownych dzieci, z którymi lubię wspólne wycieczki, kino i teatr. Uczę się w Policealnej Szkole Medycznej na kierunku: Opiekunka dziecięca.

   

mgr Magdalena Niedbalec - nauczyciel wspomagający.

W Prywatnym Przedszkolu Magdalena Jakubiak pracuję od 2016 roku jako nauczyciel wspomagający w grupie 6-latków. Z wykształcenia jestem nauczycielem geografii i przyrody. Od zawsze marzyłam o pracy z małymi dziećmi. Pracowałam w czasie studiów jako opiekunka do dzieci. Jestem osoba ciepłą i pogodną. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości. Uwielbiam u dzieci chęć poznawania świata, ich spontaniczność. Prywatnie jestem mamą cudownej dwulatki, z którą spędzam każdą wolną chwilę.

 

mgr Sylwia Walas - nauczyciel j. angielskiego,

mgr Magdalena Chmielewska - zajęcia muzyczno - rytmiczne,

mgr Kamila Toma - logopeda,

mgr Dominika Wyszkowska - Bąbel - psycholog,

mgr Agnieszka Łągwa - pedagog,

mgr Dagmara Łągwa - pedagog,

mgr Marta Sidek - nauczyciel wychowania fizycznego

 

 Osoby prowadzące pozostałe zajęcia:

 

Agnieszka Stankowska - balet,

Tomasz Balcerek - zajęcia taneczno-rytmiczne,  

Małgorzata Golec - zajęcia fitness i rehabilitacja na piłkach, Cross Dance Kids

Krzysztof Brachacz - karate

 

Personel kuchenno-porządkowy:

 Anna Szadkowska , Anna Wocheń, Marta Goździk, Anna Stanikowska, Anna Papież, Urszula Cieśliczka, Agnieszka Jasińska i nasza złota rączka Jan Jakubowski.

 

 

 

 

 

 

Dane kontaktowe

Wszystko pod ręką

PRYWATNE PRZEDSZKOLE

Magdalena Jakubiak

Adres: Piotrków Tryb. ul. Dmowskiego 38d
Tel.: 664 455 635
Email: przedszkole.jakubiak@wp.pl
Przedszkole roku 2017
Przedszkole z pasją
Najfajniesze przedszkole
PRYWATNA SZKOŁA
WFOSiGW

Galeria

Losowa fotografia

Wszystkie prawa zastrzeżone. © 2008 by jakubiakprzedszkole.pl | Design: drstudio.pl | Oskryptowanie: Trawka Studio