O nas

"DZIECKO JEST PERGAMINEM, SZCZELNIE ZAPISANYM DROBNYMI HIEROGLIFAMI, KTÓRYCH CZĘŚĆ TYLKO ZDOŁASZ ODCZYTAĆ, A NIEKTÓRE POTRAFISZ WYTRZEĆ LUB TYLKO ZAKREŚLIĆ I WŁASNĄ ZAPEŁNISZ TREŚCIĄ".

Janusz Korczak

Prywatne Przedszkole Magdaleny Jakubiak działa od lipca 2002 roku. Jest placówką, która realizuje program przedszkolny zatwierdzony przez MEN, ale również programy autorskie o profilu językowym i artystycznym. To przedszkole dla dzieci w wieku od 2-6 lat, które pragną rozwijać lub doskonalić zdolności w zakresie muzyki, tańca, plastyki czy zabawy w teatr. Codzienny kontakt dziecka z j. angielskim od grupy najmłodszej w towarzystwie swoich rówieśników to doskonała metoda przygotowująca dziecko do podjęcia nauki języka obcego.

Pamiętajmy, że dziecko rodzi się wszechstronnie uzdolnione, posiada potencjalną i wybitną inteligencję, zadatki na rozwijanie wszelkiej twórczości oraz duży talent społeczny. Dlatego nasza placówka stara się stworzyć dzieciom dogodne warunki do rozwoju tych uzdolnień.

Jednym z głównych atutów naszego przedszkola jest atmosfera przypominająca ciepło rodzinne. Szczególną uwagę zwracamy na proces adaptacji - dlatego traktowany jest on b. indywidualnie. Dzięki temu dzieci zachowują poczucie bezpieczeństwa i szybko akceptują nowe środowisko.

Już o 2 roku życia dzieci są przygotowywane do nauki czytania i liczenia. Wprowadziliśmy nowe metody nauki poprzez zabawę, rozwijając motoryke małą i dużą.

PRYWATNE PRZEDSZKOLE MAGDALENY JAKUBIAK JEST MIEJSCEM, W KTÓRYM DZIECI CZUJĄ SIĘ SZCZĘŚLIWE, AKCEPTOWANE, SPEŁNIONE I NAJWAŻNIEJSZE !

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

W okresie 01.01.2020-30.09.2021 Klub Dziecięcy Magdalena Jakubiak realizuje projekt pt. „Tęczowe Dzieci III”.

Celem projektu jest: podjęcie oraz utrzymanie aktywności zawodowej 15 kobiet (w tym 5 bezrobotnych/biernych zawodowo i 10 pracujących) z Piotrkowa Trybunalskiego oraz powiatu piotrkowskiego pełniących funkcje rodzicielskie poprzez zastosowanie kompleksowych działań w postaci zapewnienia 15 miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w formie żłobka w terminie od 01.01.2020 do 30.09.2021r.

Planowane efekty projektu to: podjęcie oraz utrzymanie aktywności zawodowej 15 kobiet.

Wartość projektu: 471 050,50 PLN, w tym wkład Funduszy Europejskich: 428 655,50 PLN

W okresie 01.10.2019-31.12.2020 Prywatne Przedszkole Magdalena Jakubiak realizuje projekt pt. „Poza schematami”.

Celem projektu jest: dostosowanie istniejących miejsc wychowania przedszkolnego w Prywatnym Przedszkolu Magdalena Jakubiak w Piotrkowie Tryb. dla potrzeb 9 dzieci z niepełnosprawnościami (w tym 4 dziewczynek i 5 chłopców) poprzez: zaadoptowanie powierzchni i zakup wyposażenia na potrzeby utworzenia specjalistycznych gabinetów terapeutycznych (logopedy, psychologa, pedagoga) wraz z szatnią-poczekalnią oraz salą integracji sensorycznej SI, realizację dodatkowej oferty edukacyjnej i specjalistycznej oraz podniesienie umiejętności i kompetencji 4 n-li (4 kobiet) niezbędnych do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w terminie od 01.10.2019 do 31.12.2020r.

Planowane efekty projektu to: podniesienie jakości kształcenia dla dzieci z niepełnosprawnościami uczęszczających do przedszkola.

Wartość projektu: 486.181,38, w tym wkład Funduszy Europejskich: 413.253,38 PLN.

W okresie 01.06.2019-31.08.2020 Prywatne Przedszkole Magdalena Jakubiak  realizuje projekt pt. „Kraina Marzeń”.

Celem projektu jest: zwiększenie uczestnictwa 25 dzieci z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego w wysokiej jakości edukacji przedszkolnej poprzez wsparcie istniejącej placówki wychowania przedszkolnego – Prywatnego Przedszkola Magdalena Jakubiak w zakresie generowania i funkcjonowania nowych miejsc przedszkolnych oraz poprawy jakości i oferty zajęć edukacyjnych w terminie do 31.08.2020r.

Planowane efekty projektu to: wygenerowanie 25 nowych miejsc przedszkolnych oraz wyższa jakość i wzbogacenie oferty zajęć dodatkowych.

Wartość projektu: 462 962,50 PLN, w tym wkład Funduszy Europejskich: 393 517,50 PLN.

Kliknij tytaj aby obejrzeć Harmonogram udzielania wsparcia w ramach projektu

W okresie 01.09.2019-31.12.2020 Klub Dziecięcy  realizuje projekt pt. „Tęczowe Dzieci II”.

Celem projektu jest: podjęcie oraz utrzymanie aktywności zawodowej 15 kobiet (w tym 5 bezrobotnych/biernych zawodowo i 10 pracujących) z Piotrkowa Trybunalskiego oraz powiatu piotrkowskiego pełniących funkcje rodzicielskie poprzez zastosowanie kompleksowych działań w postaci zapewnienia 15 miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w formie żłobka w terminie do 31.12.2020r.

Wartość projektu: 463 847,50 PLN, w tym wkład Funduszy Europejskich: 422.100,50 PLN

Kliknij tytaj aby obejrzeć Harmonogram udzielania wsparcia w ramach projektu

Kliknij tytaj aby obejrzeć aneks do regulaminu

W okresie 01.06.2018-31.08.2019 Klub Dziecięcy Magdalena Jakubiak realizuje projekt pt. „Tęczowe Dzieci”.

Celem projektu jestpodjęcie i utrzymanie aktywności zawodowej 15 kobiet (w tym 10 pracujących i 5 bezrobotnych/biernych zawodowo) z powiatu m.Piotrków Trybunalski oraz powiatu piotrkowskiego pełniących funkcje rodzicielskie poprzez zastosowanie kompleksowych działań w postaci zapewnienia 15 miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w formie żłobka w terminie do 31.08.2019r.

Planowane efekty projektu toutworzenie żłobka z 15 nowymi miejscami opieki dla dzieci do lat 3.

Kliknij tytaj aby obejrzeć szczegółowy harmonogram wsparcia w ramach tego projektu.

Wartość projektu: 454.121,25 zł, w tym wkład Funduszy Europejskich: 412.777,25 zł.